Udělám si sám - polep na zeď

Téměř každý den vysíláme kolegy, kteří po celé republice instalují různé polepy. Nevyhýbáme se prodejnám, skladům, různým vozidlům i speciálním časově "hypernapnutým" akcím, mezi které patří přípravy veletrhů, nebo instalace pro filmaře. Jsou však situace, kdy nedává ekonomicky ani časově smysl, aby se tam hnali dva týpci z Podbořan, kteří stráví 3 hodiny na cestě a poté nalepí za pár minut jednu samolepku. Pro tyto situace, a zároveň pro všechny samouky, jsme sepsali tento návod, který by měl pomoci s instalací samolepky na zeď nebo podlahu i člověku, který do té doby lepil maximálně dálniční známku na čelní sklo. :-)

Vydáno 19.11. 2019

224 přečtení

Číst článek

Řekni roll-up a já Ti řeknu, co to je.

Žijeme v moderní době. Takže když něco nevím, jdu googlovat. Třeba o roll-upu se toho dozvíte hodně. Hlavně ceny a rozměry a slevy a množstevní slevy a rychlost. A taky outdoor, indoor a banner. Pokud se neorientujete v reklamních pojmech, pak jste právě vstoupili do světa, kde je čeština až druhým dorozumívacím jazykem. Reklamě totiž vládne angličtina.

Vydáno 14.11. 2019

268 přečtení

Číst článek

Tisk nonstop | Expresní tisk | Tisk o víkendu

Na našem webu často zmiňujeme, že tiskneme rychle. Také zmiňujeme, že většina zakázek je expedována do druhého dne. Obojí je pravdou, avšak každé tvrzení má své limity, a tak bychom zde chtěli napsat pár řádků navíc o tisku tzv. „Nonstop“.

Vydáno 19.08. 2019

238 přečtení

Číst článek

Byla jednou jedna prázdná zeď.

Individualita, personalizace, jedinečnost, originalita. Zaklínadla, se kterými se potkáváme na každém rohu. Doba je prostě taková. Marketéři vzývají personalizovanou reklamu, psychologové říkají, že každý jsme jiný a všichni jsme jedineční. Ale někde, ani nevím kde, se individualita ztrácí, když chceme koupit obraz. Prostě jdeme do Ikei a koupíme to, co visí na zdech skoro po celém světě. Co to vzít s tou individualitou od podlahy? Teda vlastně od zdi?

Vydáno 19.06. 2018

891 přečtení

Číst článek

Zpátky do minulosti, na Teniskology, největší sneaker festival

Podívej se na nohy, co vidíš? Že nemáš tenisky? To potřebuješ tenisky! Máš tenisky? Tak potřebuješ nový tenisky! Že máš tenisek dost? Hey poslouchej, tenisek není nikdy dost! Ale tohle pochopíš jedině na Teniskology. A co, že je to za akci? Čti dál a dozvíš se víc.

Vydáno 01.03. 2017

2 312 přečtení

Číst článek

Jak jsme realizovali výstavu na Raw Art Wrestling 2017

V sobotu 14. ledna se v prostorách agentury Ogilvy v pražských Holešovicích uskutečnil nekompromisní ilustrátorský souboj a Westprint u toho samozřejmě nemohl chybět. Co přesně jsme tam dělali a jestli se nám to vůbec povedlo, zjistíte v našem novém článku.

Vydáno 19.01. 2017

2 520 přečtení

Číst článek

Rozhovor s Petrem Václavkem, autorem fenoménu Dubánci

Jo, když se někdo rozhodne dělat věci pořádně, a navíc do toho dá srdce, stojí to za to! Rádi bychom vám představili člověka, který tam to srdce nejenže dává, ale navíc má ještě k tomu šikovné ruce a skvělé nápady. Pan Petr Václavek – autor Dubánků.

Vydáno 20.12. 2016

3 655 přečtení

Číst článek