+420 777 488 990

podpora@westprint.cz

V případě zájmu o noční tisk nás neváhejte kontaktovat.

KDE NÁS Najdete?

  • Nerudova 50,
    441 01, Podbořany

POBOČKA V PRAZE

Pravoúhlá 2019/57,
150 00, Praha 5, Smíchov

Před návštěvou raději, prosíme, zavolejte.

Navigovat

PRACOVNÍ DOBA

  • Po - Pá: 8:00 - 17:00

    Ale jsme k zastižení i o víkendu a docela často i v noci. :-)

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

  • Nerudova 50, 441 01, Podbořany
  • IČ: 02436736
  • DIČ: CZ02436736
  • Bankovní účet: 2900570323/2010

NÁŠ TÝM

Milan Kozler

milan@westprint.cz

Spolumajitel, jednatel, milovník čísel a kalkulací v jedné osobě

David Alföldi

vyroba@westprint.cz

Spolumajitel, jednatel a ten, který se stará o správný nákup

Martina Richtárechová

martina@westprint.cz

Přijímá a vyřizuje zakázky na naší podbořanské pobočce

Petr Richtárech

petr@westprint.cz

Vrchní plánovač a vedoucí výroby

Tomáš Mikulecký

grafik@westprint.cz

Grafický mág, od kterého pochází naše originální návrhy

David Gregora

david@westprint.cz

Nejvíc si rozumí s přímým digitálním potiskem textilu

Adam Jančík

adam@westprint.cz

Má pod palcem potisk textilu, je to náš dvorní sítotiskař

Matěj Mára

matej@westprint.cz

Pro vás zajistí jakékoliv instalace či polepy

Filip Matys

filip@westprint.cz

Pro vás připravuje digitální tisk a knihařské práce

Aleš Svoboda

podpora@westprint.cz

Odpovídá na dotazy a stará se o vaši maximální spokojenost