Powered by Smartsupp

O nás

MY & KLIENTI

Jsme zde proto, abychom našim klientům byli dlouhodobými partnery v oblasti výroby reklamy. Máme jednoduchá pravidla, vše vyrábíme, pokud možno, ihned a intenzivně investujeme do nových technologií, zkrátka dáváme tomuto kreativnímu řemeslu to nejlepší, co v nás je a proto si stojíme za kvalitou a cenou naší práce.

MY & NÁŠ REGION

Vyrábíme v Ústeckém kraji a uvědomujeme si odpovědnost, kterou jako firma neseme. Stáváme se zaměstnavatelem, který umí nadprůměrně odměnit své pracovníky a hodlá vytvořit velké množství nových pracovních míst. Jsme také společností, která umí ocenit a zároveň obdarovat snahu lidí, kteří se věnují dobrovolnictví v našem krásném regionu.


POUŽÍVANÉ TECHNOLOGIE

DIGITÁLNÍ TISK

Vlajkovou lodí naší tiskové flotily je stroj Xerox Versant 80, který produkuje významnou část naší produkce. Stroj je určen pro zakázky do velikosti A3 a množství 5 000 ks. Oproti konkurenčním digitálním strojům se vyznačuje vyšším rozlišením, kvalitním oboustranným soutiskem a schopností tisknout efektivně personalizované dokumenty. Navíc umožňuje tisk ochranných znaků, které zabrání možnosti zkopírovat vstupenky a jiné cenné dokumenty.

Na stroji je možné produkovat od 1 kusu a dodací lhůta je zpravidla do 24 hodin. Digitální tisk je vhodný pro tisk letáků, plakátů, vizitek, ale i složitějších tiskovin. Tiskneme brožury, kalendáře, fotoknihy i katalogy.

FLEXOTISK

Velká bomba. Již brzy více informací. Naše doposud největší investice a velký vstup do světa obalů.

OFFSETOVÝ TISK

Zatím vlastní ofsetové stroje nemáme, ale díky několikaleté kooperaci získáváme pro naše klienty zajímavé podmínky u zahraničních dodavatelů tisku. Díky nim můžeme zajistit tisk na špičkových mašinách, jako HP Indigo 10 000 (menší objednávky) nebo Heidelberg Speedmaster (větší objednávky).

Dodání všech produktů je zpravidla do 5 pracovních dnů a technologie je vhodná pro výrobu tiskovin od 1 000 do 1 000 000 ks. Využijte naší nabídky a nechte si vyrobit letáky, plakáty, katalogy, brožury, kalendáře, firemní desky a jiné produkty.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK

Na několika velkoformátových strojích nabízíme tisk do šíře 320 cm bez svařování. Skladem držíme nejen PVC bannery, ale také samolepící folie (průhledné i bílé polymery a monomery), plakátové papíry, plátna i deskové materiály (PVC desky 3 – 10 mm, dibond).

Produkty je možné laminovat i ořezat (OPOS). Samozřejmostí u PVC plachet je zpevnění okrajů, kovová očka a svaření více kusů do větších rozměrů. Využijte naší nabídky interiérové i exteriérové reklamy - plachty, polepy, samolepky, billboardy, plakáty, tapety, obrazy, vlajky a další.

POTISK TRIČEK A TEXTILU

Textil je srdcovka, která nás dostala do světa výroby. Věnujeme se mu rádi a pořád. Větší objednávky tiskneme pomocí sítotisku, který máme k dispozici v 6-barevné verzi. Menší objednávky tiskneme na digitální tiskárně Polyprint Texjtet, který umožňuje plnobarevný tisk na trička od 1 kusu.

Kromě potisku triček nabízíme i potisk pracovních oděvů, mikin a dalšího libovolného textilu, který zákazník potřebuje. Kromě běžného tisku si poradíme i s fluorescentními barvami, 3D efekty a dalšími možnostmi. Pro reklamní agentury samozřejmě nabízíme možnost tisku na transferový papír.

POTISK REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Díky funkční kooperaci nabízíme i dárkové a reklamní předměty s potiskem (tampontisk, transfer, gravírování, laser, ražba apod.). Katalog předmětů si můžete prohlédnout na našem specializovaném webu. Dodání většiny předmětů včetně potisku zvládáme do 14 dnů a to v libovolném počtu. Potěšte své obchodní partnery a věnujte jim dárek, který vás bude připomínat.

V nabídce kromě textilu naleznete všechny běžné produkty k potisku jako: zapalovače, přívěšky, propisky, deštníky, klíčenky, tašky a další.

ŘEZANÁ GRAFIKA

Tradiční technologie, která stále neztratila svůj význam. To je podle nás řezaná grafika. Na optickém plotteru vyřezaná grafika nachází uplatnění nejen při potisku textilu, ale především při potisku automobilů a výloh.

Folie můžeme zaslat vyřezané a vyseparované pouze s přenosovou fólií, nebo náš lepič může provést profesionální instalaci polepu v každém koutu České republiky.

DOKONČOVACÍ PRÁCE

Naší významnou prioritou je obsáhnutí co nejširšího spektra dokončovacích (knihařských) činností. Nyní disponujeme stroji pro tyto práce s tiskovinami:

  • Rolová laminace – zvýšení odolnosti a luxusnosti všech tiskovin
  • Kapsová laminace – zvýšení odolnosti tiskoviny
  • Kroužková vazba – kalendáře, brožury, manuály
  • Vazba V1 - sešití brožur pomocí kovových skob
  • Vazba V2 – slepení archů (jako „kniha“)
  • Vrtání – archy do šanonu, PF a další
  • Balení – rozdělení do požadovaných počtů ve smrštitelné folii
  • Výsek – digitální výsek na potřebný „speciální“ tvar

ETIKETOVÁNÍ A PLNĚNÍ

Vstoupili jsme do světa obalů. Kromě tisku nabízíme i etiketování Vašich produktů, značení expiračkou, dolepování informačních samolepek a verifikačních kódů. Nově také míchání sypkých směsí a jejich plnění do nádob a sáčků.

Historie

Dnes

Jsme nejsilnějším partnerem pro tisk a potisk v podbořanském regionu. A rosteme dál.

Jaro 2019

Dokončili jsme rekonstrukci čisté dílny na lepení aut. Konečně lepíme celoročně.

Leden 2019

Instalujeme flexotiskovou mašinu. To bude ještě jízda. :-)

Červen 2018

Pořizujeme technologie na míchání, plnění a etiketování potravin.

Prosinec 2017

Pořizujeme vlastní velkoploch, sublimaci, výrobu razítek.

Únor 2016

Nakupujeme dokončovací stroje, zlepšujeme se v sítotisku a rozšiřujeme výrobní prostory o 500m².

Prosinec 2015

Dokázali jsme, že s trochou potu a méně spánku dokážeme vyexpedovat přes tisíc objednávek za měsíc.

Červen 2015

Vstup do světa digitálního tisku. Zakoupen Xerox.

Únor 2014

Zásadní rozhodnutí: „Staneme se výrobci!“. Kupujeme 1. stroj na potisk textilu.

Únor 2013

Nabídka rozšířena o velkoformátový tisk. Zatím prodáváme, nevyrábíme.

Červen 2012

Zahajujeme činnost. Prodáváme produkty německých ofsetových tiskáren v ČR.