+420 777 488 990

podpora@westprint.cz

V případě zájmu o noční tisk nás neváhejte kontaktovat.

KDE NÁS Najdete?

  • Nerudova 50,
    441 01, Podbořany

POBOČKA V PRAZE

Pravoúhlá 2019/57,
150 00, Praha 5, Smíchov

Před návštěvou raději, prosíme, zavolejte.

Navigovat

PRACOVNÍ DOBA

  • Po - Pá: 7:30 - 16:00

    Ale jsme k zastižení i o víkendu a docela často i v noci. :-)

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

  • Nerudova 50, 441 01, Podbořany
  • IČ: 02436736
  • DIČ: CZ02436736
  • Bankovní účet: 2900570323/2010

NÁŠ TÝM

Martina Richtárechová

martina@westprint.cz

777 488 990

Produkční

Iva Ulrichová

iva@westprint.cz

777 067 091

Produkční

Bc. Mirka Vaňourková

mirka@westprint.cz

775 078 060

Produkční

Ing. Milan Kozler, MSc, MBA

milan@westprint.cz

734 672 691

Jednatel

David Alföldi

vyroba@westprint.cz

775 155 676

Jednatel

Aleš Svoboda

podpora@westprint.cz

Obchodník

Michaela Kmeťová

michaela@westprint.cz

Nákupčí

Petr Richtárech

petr@westprint.cz

Výroba tiskovin

Tomáš Mikulecký

grafik@westprint.cz

Grafik

Adam Jančík

adam@westprint.cz

Sítotisk

David Gregora

david@westprint.cz

Potisk textilu

Matěj Mára

matej@westprint.cz

Instalace polepů

Martin Worsch

velkoploch@westprint.cz

Velkoplošný tisk

Olda Malý

olda@westprint.cz

Krabičkátor

Filip Matys

filip@westprint.cz

Etiketování